Yüz Temizleme Köpüğü Nedir? Cerave Köpük Temizleyici & Foaming Cleanser

06.04.2024
386
Yüz Temizleme Köpüğü Nedir? Cerave Köpük Temizleyici & Foaming Cleanser

Yüz Temizleme Köpüğü Nedir? Cerave Köpük Temizleyici & Foaming Cleanser
Yoğun cilt bakımı için yüz temizleme köpüğü son derece etkilidir. Derinlemesine gözenek temizliği yanında yenileyici sonuçları da bulabilirsiniz.
Yüz temizleme köpüğü aynı anda birçok özelliği alabileceğiniz ürünlerdir. Karma ve yağlı cilt yapısı için tercih edilmesi, akne önleyici özellikleri olduğunun da kanıtıdır. Yüz temizliği, gözeneklerinizi temizleyerek cildinizin sağlığını korur. Kir ve yağ birikmesi, gözeneklerin tıkanmasına ve sivilce, siyah nokta gibi cilt sorunlarına neden olabilir. Düzenli yüz temizliği bu tıkanıklıkları önler.

contentImage
Yüz Temizleme Köpüğü Nedir?

Yüz yıkama köpüğü gözeneklerde bulunan yağ ve kiri hızlı bir şekilde arındırır. Cilt bakımı sürecinizdeki diğer aşamaları daha etkili hale getirmeniz için ideal bir zemin sunar. Yüz yıkama köpükleri, yumuşak bir cilt dokusu kazandırır.

Nasıl Kullanılır?

Köpük temizleyicilerin masaj yapılarak uygulanması ve suyla yıkanarak arındırılması gerekir. Temizleme köpüğüne nemlendirici ve cilt serumu ürünlerini de ekleyebilirsiniz. Bu sayede derinlemesine bakım süreci daha etkili hale gelecektir.

Cerave Köpük Temizleyici Nedir?
Cerave markası öne çıkan dermokozmetik markalarından biri olarak doğala en yakın bilimsel formüller sunar. Cerave Köpük Temizleyici markanın üstün donanıma sahip ürünleri arasındadır.

Cerave Köpük Temizleyici Nedir?

Cerave Köpük Temizleyici hassas ciltlere özel bir temizleme köpüğüdür. Yüz ve vücut bölgesine özel içeriği sayesinde, günlük bakım ihtiyaçlarınızın büyük bir kısmı karşılanır.

⦁ Niasinamid içeriği gözenekleri arındırarak sıkılaşmasına destek olur.
⦁ Hyalüronik asit ciltteki arındırma sonrası nem dengesini koruyucu etki yapar.
⦁ Gözeneklerde tıkanma yapmadığı için komedojenik değildir. Üstelik çocuk cildini temizlemeye de uygundur.
Dermokozmetik Köpük Temizleyici Farkı
Cilt bakımı esnasında dermokozmetik ürünlerden yararlanmak, içerisinde parfüm ve alkol olan ürünlere göre daha iyi olacaktır. Parfüm ve paraben gibi ürünlerde cildi kurutucu etki yapan, nem dengesini etkileyen olumsuz durumlar görülebilir.

Safra Kesesine İyi Gelen Çorbalar

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.