XOLO MARKA YÜZ TEMİZLEME CİHAZINI DENİYORUM

Herkese selamlaaar! Arkadaşlar 1 aydır beklediğim ürün sonunda elime ulaştı. Gerçekten beklediğime değdi! Xolo marka yüz temizleme cihazı nasıl diye de merak etmiyordum değil.

Şu aralar yüz temizleme cihazları fazlasıyla popüler ve pahalı (ne yazık ki). Hal böyle olunca bizler daha ucuzuna yönelmeye başladık. Sizler de duymuşsunuzdur Foreo markası tüm ünlü bloggerlarının yeni gözdesi. Ben bir şey bu kadar çok önerildiğinde nedense kullanmaktan çekiniyorum biraz reklam gibi geliyor ve o ürün için ayıracak bütçem yok 🙁 Bu sayede dünya harikası bu ürün ile karşılaştım! Arkadaşlar öncelikle ürün içeriğinden bahsetmek isterim.

Xolo yüz temizleme cihazı

Cihaz beklediğimden daha büyük ve daha kaliteli kesinlikle. Yavaştan hızlıya doğru 7 kademesi var ve titreşimi oldukça kuvvetli. Paketten bir de şarj etmeniz için ara kablo çıkıyor kendi adaptörünüzle rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ürünün daha kapsamlı bir kullanma kılavuzunun olmasını isterdim açıkçası çünkü ürün üzerindeki nokta halindeki silikonların boyutları birbirinden farklı. Belli ki farklı bölgeler için yapılmış ancak ben biraz gelişigüzel kullandım. 🙂 Bu arada kesinlikle içinde partikül içermeyen bir ürün kullanmalısınız çünkü bu ürünlerin yapısını bozuyormuş.

Ürünün etkisini anlamanız için günde 2 kere kullanımı önerilmiş.  Onun dışında pek bir detay verilmemiş diyebilirim. Ürünü Trendyol‘dan 50 TL’ye aldım ve gerçekten çok memnun kaldım.

Benim gibi deneyenler var ise lütfen yorumlarda buluşalım. Herkese kucak dolusu sevgileerr!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir