Sanal Çadır

01.11.2021
2.761
Sanal Çadır

Sanal Çadır Lacoste konusuna geçmeden önce sanal çadır hakkında genel bir bilgi verelim. Sanal çadır, 2014 yılından beri yapılmakta olan bir uygulamadır. Sanal çadır Lacoste başta olmak üzere birçok ünlü markanın sezon sonu ürünlerini kapsamaktadır. Bu markaların içeriğinde bulunan ürünlere kolaylıkla ulaşma imkanı mevcuttur. Uygulamanın 2021 yılında ne zaman açılacağı da büyük merak konusu olmaktadır.

Uygulamanın açıldığı tarihlerde büyük bir yoğunluk söz konusudur. Kişiler çoğu ünlü markaların oldukça pahalı olan ürünlerine uygun fiyattan ulaşmak için adeta rekabete giriyor. Açılma süresi sınırlı olduğu için büyük bir beklenti ve izdiham yaşanabiliyor.

Sanal Çadır Nedir?

Uygulama, büyük ilgi gören bir platformdur. Dünyaca ünlü markaların Eren Perakende vasıtası ile birlikte kişilerle buluşturmaktadır. Sanal çadır Lacoste, Burberry, Gant ve Converse gibi markalar örnek olarak söylenebilir. Bu platform 2014 yılından beri hizmet vermektedir. Sanal çadır VİP üye olmak imkanı da vardır. Fakat VİP üye olmak olmak isteyen kişilerin geçmişteki dönemlere ait 2500 TL ve üzeri alışveriş yapmış olması gerekir. Bu miktarda alışveriş yapmış olan kişilere sunulmakta olan bir ayrıcalıktır. VİP üye olan kişilerin birçok ayrıcalıkları olmaktadır. VİP üyeler için fırsatlar normal tarihten iki gün öncesinde başlamaktadır. Ekstra avantajlarda sayesinde daha keyifli bir alışveriş yapma fırsatı vardır. Sanal çadır VİP üye statüsündeki kişiler daha avantajlı konumdadırlar. Vip üyelere özel indirim kodu seçenekleri de sunulmaktadır. Bazı özel indirim kodları sadece VİP üyelerine sunulan bir avantajdır. Lacoste Erkek Ayakkabı indirimleri de oldukça revanştadır.

Lacoste Erkek Ayakkabı İndirimleri

Sanal çadır Nike, Adidas, Gant gibi dünya çapında tanınmış markaları bünyesinde bulundurmaktadır. Çeşitli markalara ulaşım sağlanması olanağı vardır. Ayrıca normal fiyatından daha uygun bir fiyat desteği de sunulmaktadır. Uygun fiyatlara ek olarak %60 a varan ciddi indirimlerde sağlanır. Bu sayede yapılacak en uygun fiyatlı alışveriş yapılabilir. Sanal Çadır Lacoste Erkek Ayakkabı satın almak ve indirimlerden yararlanmak için hemen sanal çadıra üye olun.

Üye olmak isteyen kişiler, kolaylıkla üye olabilmektedir. Üyelik ücretsizdir. Gereken form doldurulduğu ve kişisel bilgiler girildiği taktirde üyelik işlemleri tamamlanmış olur. Üye olunduğu taktirde birçok avantajdan da faydalanılması mümkündür. Diğer fırsatlardan ayıran özelliği ise kaliteli ve trend markaların satışa sunulmasıdır. Kaliteli markaların uygun fiyata sunulması, en büyük avantajlardandır.

Sanal çadır VİP kod sayesinde ayrıcalıklı bir alışverişin tadını çıkarmak imkanı vardır. Özel indirimlerin bulunduğu kodlar sayesinde alışveriş daha uygun fiyatlara yapılabiliyor. Birçok markada %70 e varan büyük indirimler söz konusudur. Üye olan kişilerin indirimleri mail ve bildirim yolu ile takip etme imkanı vardır.

Sanal Çadır Güvenilir mi?

Uygulama 2021 yılında ne zaman açılacağı büyük merak konusu olmaktadır. Tam günü belli olmasa da her sene açılmaktadır. Yılda iki kez açılmakt olan çadırlar 15 gün boyunca açık kalmaktadır. Genel olarak Şubat ve Eylül aylarında açılmaktadırlar. Bu doğrultuda bu senede aynı tarihlerde olması beklenmektedir. Eğer üye iseniz daha öncesinden bildirim gelmekte ve haberdar edilmektedir. Bu uygulama açılacağı tarihten iki gün öncesinde bildirim göndermekte ve haber vermektedir.

Uygulama 2021 yılında 18 Ekim tarihinde açılmaktadır. Kış sezonu için 18 Ekim tarihi saat 21.00’da açılmaktadır. VİP üyeler için ise 16 Ekim tarihinde açılmaktadır. Bu tarihten sonra ise sayfa genele açılmaktadır. 18 Ekim tarihinde açılacak uygulamanın kış sezonu ağırlıkta olacaktır.

Yılda iki kez 15 gün açık kalmasının dışında bazı günlerde kısa süreli olarak açılabilmektedir. Açık olduğu zamanlar genellikle özel günler olmaktadır. Bu özel günler sevgililer günü, anneler günü ve black friday vb. günler olmaktadır. Fakat bu özel günlerde 15 gün boyunca değil, daha kısa sürelerde açılmaktadır. Bu özel günlerde de uygulamanın avantajlarından yararlanılmaktadır.

Sanal Çadır Kaç Gün?

Uygulama, 15 gün boyunca hizmet vermektedir. Yılda iki kez açıldığı için toplam açık olduğu süreyi 30 gün şeklinde söylemek mümkündür. 15 gün boyunca uygulamanın avantajlarından faydalanabilmek imkanı vardır. VİP üyeler için uygulamanın açık kaldığı süre 17 güne çıkmaktadır.

Sanal çadır VİP üyelerin alışverişe başlama tarihi iki gün öncesinden başladığı için zaman konusunda da büyük avantajları vardır. 17 gün boyunca tüm markaların ürünlerini uygun fiyatlı ve indirimli bir şekilde alınmaktadır. Sizler de Lacoste Erkek Ayakkabı kapmanyalarından yararlanmak için hemen bu uygulamaya üye olun.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.