Recep Özer Access Bars Uygulaması

17.11.2021
5.504
Recep Özer Access Bars Uygulaması

Recep Özer Access Bars Uygulaması hakkında birçok faydalı bilgiyi yazımızda derledik. Bugün ki yazımızı sizlerle Access bars hakkında birtakım bilgiler paylaşmak için hazırladık. Bu kavrama arkadaş çevrenizde bir sohbette, sosyal medya araçlarını kullanırken veya herhangi bir yerde rastlamış ve Access bars nedir ve nasıl uygulanır sorularına cevap arıyorsanız lütfen yazımızı okumaya devam edin.

Access bars kavramı daha çok enerji ve şifalanma, iyileşme konularıyla ilgili olan insanların gündeminde olan, bu konulardan uzak insanların aslında pek de duymadığı bir uygulamadır. Kısaca tanımlamamız gerekirse Access bars kafamızda bulunan belirli 32 noktaya hafif dokunuşlar yapılması suretiyle gerçekleştirilen bir bilinçaltı temizliği uygulamasıdır. Tabii bilinçaltı temizliği öyle hemen yapılabilen bir şey olmadığı gibi kişilerin kafalarında o anki yaşamlarına dek oluşturmuş oldukları bazı zararlı veya olumsuz diyebileceğimiz düşünce ve duygu kalıplarının yıkmak veya yeniden düzenlemek de bir hayli zordur. Bunun da farkındalığıyla Amerika’da Gary Douglas tarafından ortaya çıkarılmış olan “Access consciousness” kavramı Access bars uygulamasının temelini oluşturuyor diyebiliriz. Gary Douglas’ın ortaya çıkardığı bu kavramı dünyaya yayarak daha ulaşılabilir ve Access bars uygulamasının daha yaygın hale getiren kişi ise Dr. Dain Heer olarak sayılmaktadır.

Uygulama Ne İşe Yarıyor? Teknikleri Neler?

Recep Özer Access Bars Tekniği ile mental olarak olağanüstü bir mucize yaratılıyor. Access bars tekniğinden daha detaylıca bahsetmeden önce bilincin ne olduğunu ele almak ve onu tam olarak kavramak da büyük önem taşır. Esasında bilin dediğimiz kavram yaşadığımız her an öncelikle kendimizi ve daha geniş çerçevede ise başkalarının yargılamadan var olma yeteneği olarak tanımlanabilir. Aynı zamanda bu yetenek her şeyi elde edebilme ve şu anda sahip olduklarınınım da ötesine geçebilme yeteneği olarak da tanımlanabilir. İşte olması imkânsız, zor veya uzak gözüken konularda bilince inilerek ve doğru adımlar atılarak bars çalışmaları sayesinde beynimizdeki bu engelleyici düşünce kalıplarından uzaklaşır ve olamayacağının düşündüğümüz şeyler için kendimize yeni kapılar aralama imkânı ve yeteneği kazanırız. Access bars uygulamasının özellikle hamile bireylerde çok etkili olduğunu ve daha kolay, rahat ve sakin bir doğum süreci geçirmelerine yardımcı olduğunun da burada eklemeyi uygun görüyoruz.

Recep Özer Access Bars Teknikleri

Recep Özer Access Bars Teknikleri hususunda birçok bilgiden bahsedebiliriz. Yazımızın ilk kısımlarında belirteceğimiz 32 belirli nokta aslında yaşamın farklı alanlarını ve yönlerini temsil ederek ona bağlıdırlar. Son derece hassas bir uygulama olan Access bars işte bu noktalara dokunarak o ana kadarki yaşamımız b oyunca beynimize yüklediğimiz anlamları düzenlememize veya gereksizse yok etmemize yardımcı olur. Bars seanslarında bahsetmiş olduğumuzu 32 noktaya yapılan dokunuşlar sayesinde o noktalar aktive edilerek oralarda birikmiş elektrik yükleri, tüm kısıtlayıcı unsurlar ve blokajlar silinir. Bunun daha iyi anlaşılması için şöyle düşünebilirsiniz. Örneğin bilgisayarınızda bilerek veya bilmeyerek indirmiş bulunduğunuz büyüklü küçüklü, faydalı veya zararlı birçok dosya bulunmaktadır. Ve bu dosyalar ne kadar küçük ve zararsız da gözükseler cihazınızın hafızasında bir yer kaplar ve gün gelir öyle çok birikirler ki yeni doyalar indirmeye veya yüklemeye yeriniz kalmaz. Ancak gereksiz dosyaları silmiş olsaydınız bu tür bir sorunla hiç karşılaşmayacaktınız. İşte Tıpkı bilgisayarlarda olduğu gibi Access bars uygulaması da zihninizde yer kaplayan ve size bloke eden duygu ve düşüncelerden kurutulmanız imkân veren oldukça faydalı bir işlem, yer açma uygulamasıdır diyebiliriz.

Peki, bu faydalı uygulama nasıl çalışıyor? Başımızın üzerinde bulunan 32 noktada başarı, umut, farkındalık, zaman, güç, aşk, para ve benzeri konularla ilgili düşünceleriniz, duygularınız, inançlarınız ve kararlarınız yer almaktadır. Her bars noktasına hafifçe dokunulduğunda biraz daha rahatlık hissedersiniz. BU sayede belki de hayatınız boyunca içten içe her zaman sahip olabileceğiniz hayatı, elde edebileceğiniz şeyleri bilseniz de bunu yapmanıza engel olan kısıtlayıcı faktörleri temizlemeye ve silmeye başlarsınız. Sizi bu şekilde bloke eden şeyler aslında bahsettiğimiz noktalarda birikmiş olan elektrik yükleridir. İşte bars uygulaması sayesinde bu elektrik yüklerinde kurtularak kendinizi daha hafif hissedebilir ve zihninizdeki kısıtlamalardan kurutulabilirsiniz. Access bars kendi kendine uygulanır mı? Diye birçok sorular almaktayız. Doğru eğitim ve tekniklerle kendi kendine uygulanabilir fakat yine de bizler uzman kişilerden alınan desteğin çok daha fayda sağladığını düşünmekteyiz. Öyle ki bu alan üzerine oldukça eğitimli ve bu işi profesyonel anlamda özveri ile yapaman birçok kurum bulunmakta.

access-bars-nedir2-2-min

Access Bars Seans Ücreti Nedir? Seans Ne kadar sürer?

Bir bars seansının yaklaşık bir buçuk saat sürdüğünü söyleyebiliriz. Bu seans sırasında beyin dalgalarınız yavaşlar ve çocukluğunuzdaki davranış biçimleriniz, inançlarınızın ve bazı bakış açılarınız temizlenir. Böylece yaşamınız içerisinde daha çok “var olabildiğinizi” ve “anı yaşadığınızı “ veya “anda kaldığınızı” hissedersiniz. Tabii şunu da belirtmekte fayda var ki tüm bu uygulamaların ve seansların etkili olabilmesi ve istenilen verimim ve mutluluğu yakalayabilmeniz için öncelikle hiçbir yargınız olmadan kendinize karşı nazik olarak ve tam bir Kabul içerisinde bu ile niyetlenmeni gerekir.

Elbette herkes için Access bars seansı farklı anlamlar ifade eder. Çünkü her birimiz her ne kadar ortak insani yönlere sahip olsak da biricik ve eşsiz varlılarız. Bu seanslara başlamak isteyen ve kendini Kabul ve nezaketle kucaklayan her bireyin bunu deneyimleyişi farklı olacaktır. Ancak şunu unutmayın ki bu uygulamanın kesin doğru veya yanlış sayılabilecek bir yolu yoktur ve sadece deneyimleyerek kendinizi daha huzurlu ve hafif hissedip hissetmeyeceğinizi tam anlamıyla kavrayabilirsiniz.

Access bars seans ücreti her uzman kişiye ve kişinin durumuna göre farklılık gösterdiğinden ne yazık ki net bir rakam vermemiz mümkün olmamaktadır. Access Bars seans ücretleri konusunda ilgili kurumu arayarak veya yüzyüze iletişim kurarak durumunuza göre net bir yanıt alabilirsiniz.

Recep Özer Access Bars Yaptıranların Yorumları

Access Bars yaptıranların yorumları arasında en çok dikkat çeken ve yoğunlukta olan “Bars seansı uygulaması sonrasında bedenin harika bir masaj terapisi almış gibi rahatlamasını dile getirmem mümkün. Fakat ben de bıraktığı en önemli etki ise yaşam bilincimin hayallerimin bile ötesinde değişmesidir.” Yorumunu örnek gösterebiliriz. Bilinçaltı temizliği yaptıranların yorumları kapsamında, yaptıran çoğu kişinin yaptığı yorumlar bu doğrultuda şekillenmekte ve genellikle zihinsel olarak rahatlamanın ardından yaşama dair çok daha fazla bilinçlenme söz konusu olmaktadır.

Bilinçaltı temizliği yaptıranların yorumları içerisinde kişilerde çoğunlukla manevi ve zihinsel bir rahatlamanın olduğu bilinmektedir. Bir masaj terapisi gibi görünen ancak vücudun etki noktalarını çok iyi saptayarak yapılan bu işlem sonrası kişide daha önce hiç hissetmediği kadar büyük bir huzur ve dinginlik oluşabilmektedir. Özellikle stres altında bulunanlar, manevi huzuru bulamayanlar, sürekli beynini olumsuz düşüncelerle dolduranlar ve hamileler için mutlaka yaptırılması gereken uygulama olduğu uzmanlar tarafından da belirtilmektedir.

Eğer sizlerde hayatınızda bir dönüşüme ve değişime ihtiyaç duyuyor, içinizden bir ses bazı şeyleri başarabileceğinizi veya hayatta bazı meselelere daha farklı yaklaşabileceğinizi isliyor ancak buna yönelik zihninizin size yaptığı ve kökleri geçmişe uzanan bazı telkinlerin size engellediğiniz hissediyorsanız Access bars uygulamasını bir düşünmenizi önerir hepinize sağlıklı, huzurlu ve her anını doya doya yaşadığınız bir yaşam dileriz.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.