Leslie İle Zayıflayanlar Çok Memnun!

22.04.2022
4.563
Leslie İle Zayıflayanlar Çok Memnun!

Leslie ile zayıflayanlar var mı? Leslie, Amerikalı bir fitness hocası olarak bilinen, zayıflamaya yönelik birçok egzersiz videosu ve kitapları olan tanınmış bir kişiliktir. Videolarının etkileyici olması onun eğlendirirken yağ yaktırma özelliğidir.

Tüm dünya tarafından tercih edilen Leslie, obeziteyi önlemek ve insanları evlerinde bile egzersiz ve spor yapabileceklerini göstermektedir. Leslie sayesinde birçok ev hanımı ya da zamanının çoğunu evde geçirenlere kilo verdirmiş ve hayat kalitelerini arttırmıştır. Leslie ile zayıflayanlar günümüzde o kadar çoktur ki…

Leslie videolarında birçok aşama seçeneği mevcuttur. Kişinin spora ayırdığı tüm zaman dilimlerinde egzersiz videoları olan Lesli birçok kişiye fazla kilolarını verdirerek fit bir görüntü sağlamıştır. Yalnızca egzersiz ile kalmamanız gerektiği dile getiren Leslie, su tüketiminizi ve sağlıklı beslenmeniz gerektiğini de hem savunuyor hem de dile getiriyor.

30 Dk Leslie Kaç Kalori Yaktırır? Leslie ile zayıflayanlar

Leslie ile zayıflayanlar oldukça fazla,,, Leslie videoları sayesinde birçok kişi fazla kilolarından kurtulmuş ve sıkılaşarak fit bir görüntüye sahip olmuşlardır. Leslie’nin egzersiz videoları arasında sizin spora ayıracağınız her zaman dilimine ait video mevcuttur. Örneğin; bugün işiniz var ve spora 1 saatinizi ayıramıyorsunuz.

Öyleyse hemen arama motoruna 30 dk. Leslie yazarak 30 dk. spor yaparak yağlarınızdan kurtulabilirsiniz. Spor sonrası 30 dk. Leslie kaç kalori yaktırır sorusunu merak ediyor iseniz hemen sizlere bu sorunun yanıtını verelim. 30 dk. Leslie tam tamına 257 kalori yaktırır. Leslie egzersizlerinin önemli bir yanı vardır. Leslie egzersizleri düzenli bir şekilde yapılırsa güzel sonuçlar verir.

Ancak bunun yanında da Leslie’nin önerdiği tüm şeyleri yapmamız gerekmektedir. Peki Leslie’nin egzersizlerin yanı sıra ne gibi şeyleri önermektedir. Şimdi sizlere maddeler halinde açıklayacağız.

  • Günde en az 2 litre su tüketmelisiniz.
  • Sağlıklı ve düzenli beslenmeniz gerekmektedir.
  • Leslie hareketlerini doğru bir şekilde yapmalısınız.
  • Her gün düzenli bir şekilde Leslie egzersizlerini yapmalısınız.
  • Paketli gıdalardan uzak durmalısınız.
  • Gün içerisinde yarım saat bile olsa hava almalısınız.
  • Öğünlerinizde vitamin ve protein içeren besinler tüketmelisiniz
  • Karbonhidrattan uzak durmalısınız.
leslie-ile-zayiflayanlar-1

Leslie Ne Zaman Yapılmalı? Leslie ile zayıflayanlar

Leslie ile zayıflayanlar kapsamında, Leslie ile günlük egzersizlerini yapmak ve bu sayede fit olmak isteyen kişilerin merak ettikleri birkaç soru vardır. Sizlere yapmış olduğumuz araştırmalar sonucunda aklınızdaki soruların cevaplarını vereceğiz. İlk olarak Leslie yapmadan önce merak edilen bir soru da Leslie ne zaman yapılmalı sorusudur.

Leslie egzersizlerini özellikli bir zaman dilimi yoktur. Ancak yaptığımız araştırmalara göre Leslie erken saatlerde ve aç karnına yapılması kalori bakımından daha çok yaktırır ve bunun yanında gün içerisinde daha zinde hissetmenizi sağlar. Leslie sabah saatlerinde ve düzenli yapıldığı takdirde 1 ayın sonunda ayna karşısındaki görüntüye inanamayacaksınız. Tüm dünya tarafından tercih edilen Leslie egzersizleri evden çıkamayanların derdine deva olmuştur ve olmaya da devam etmektedir.

Amerika başlayan Leslie akımı günümüzde hala devam etmekte ve birçok kişiye kilo verdirmektedir. Özellikle tüm dünyanın geçirdiği pandemi sürecinde insanların dışarı çıkamamalarından kaynaklı birçok rahatsızlığı ve kilo alımı oluşmuştur. Bu nedenle binlerce hatta milyonlarca kişi Leslie akımı ile birlikte evlerinde spor yaparak formlarını korumuş ve zinde kalmayı başarmışlardır.

3 Mile Walk Ne Demek?

Leslie ile zayıflayanlar kapsamında, Leslie egzersizlerinin birçok zaman dilimini içeren videoları olduğunu söylemiştik. Bu zaman dilimlerinin ayrı ayrı isimleri mevcuttur. Örneğin; 1 mil, 2 mil, 3 mil gibi devam etmektedir. Sayı arttıkça videoların süreleri de artmaktadır. Tabii bunların yanında yaktığınız kaloriler de artış göstermektedir.

Peki 3 mile walk ne demek? sorusuna yanıt olarak ne söyleyebiliriz. 3 mile walk Leslie egzersiz videolarının 45 dakika süre içeren videolarındandır. Kilo vermek isteyen herkese önerilen 3 mile walk videosu en yararlı ve kalori yaktıran videoları arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Bunun sebebi ise Leslie video içerisinde 45 dakika boyunca yağ yaktırıcı ve sıkılaştırıcı hareket yaparak sizlere bu hareketleri yaptırarak sizlerin kilo vermenizi hızlandırmaktadır.

Leslie 3 mile walk videosunu 1 ay boyunca her gün yapmanız halinde oldukça sıkılaşacak ve kilo veriminizi hızlandıracaktır. Tabii egzersizle sınırlandırılmamalı, bu egzersizlerin yanında bol bol su tüketmeli ve sağlıklı beslenmelisiniz. Pek çok doktor ve uzmanın tavsiye ettiği Leslie egzersiz videoları ayrıyetten günlük 10000 adım yürüyüş ihtiyacınızı da evinizde karşılamasına neden olmaktadır.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.