Google Proxima Nedir? ve Nasıl İptal Edilir?

06.12.2023
37.161
Google Proxima Nedir? ve Nasıl İptal Edilir?

Google Proxima nedir? ve Nasıl iptal edebilirim? Sıklıkla karşılaştığımız bu problemin çözümü için ne yapmamız gerekiyor? Son zamanlarda bir sorun haline gelen google proxima konusu için birçok vatandaş çözüm yolunu araştırmaya başladı. Beta şirketinin sağlamış olduğu Google proxima uygulaması, oldukça fazla vatandaşı zor duruma sokmuş durumda. Peki bunun için ne yapılabilir?


Öncelikle bunun sebebi, firmanın bir çok kişiyi dolandırıyor olmasıdır. Herhangi bir alışveriş yapılmamasına rağmen sistemde kayıtlı olsun ya da olmasın firmanın kredi kartından yüklü miktarda para çekilmesidir.
Bu ve benzeri sorunlardan kaçınmak için Google Play Store’a gidin, sağ üstteki profil simgesine tıklayın.

Ödemeler ve Abonelikler seçeneğine tıklayın ve Google Proxima Beta, Tencent Games veya sizin adlandırdığınız bir uygulama olup olmadığına bakın. Abonelikler seçeneğindeki listede daha önce onaylanmamış. Gerekirse listeden kaldırabilirsiniz. Google Proxima’yı nasıl iptal ederim? Google Proxima Beta pubg nedir? Gelin yazımızda yakından inceleyelim.

Google Proxima Beta Para İadesi

Google proxima beta para iadesi kapsamında, bu alanda mağduriyet yaşayan kişiler ödedikleri ücretlerin iadesi konusunda bilgi sahibi olduğu taktirde, abonelik için ödedikleri tutarın iadesini alabilir. Çoğu kişinin yaygın olarak kullandığı bir uygulama olduğu için bu alanda bazı mağduriyetler yaşanabiliyor.

Google proxima beta para iadesi yapmak ve mağduriyet durumlarını gidermek için yapabileceğiniz birkaç seçenek bulunuyor. Öncelikle herhangi bir sebeple veya yanlışlıkla yapılan ödemelerde para iadesi yapmak için kısaca uygulamanız gereken bazı adımlar vardır. Öncelikle ödeme merkezinde bu konu hakkında yardım talebinde bulunarak, ödediğiniz tutarın iadesini talep edebilirsiniz.

Google proxima beta para iadesi için bu konuda yardım sağlayan destek birimi ile iletişime geçmeniz size daha fazla kolaylık sunmaktadır. Bunun yani sıra iptal işlemi için iptal etmek ve para iadesi istediğiniz seçenek üzerinden de ilerlemek mümkün. Para iadesinin yapılabileceği konularda, kullanıcılar herhangi bir mağduriyet ile karşı karşıya gelmemektedir. Gerekli olan adımların doğru şekilde uygulanmasının ardından abonelik ücreti dahilinde ödenen tutar iadesini almak mümkün.

Nasıl İptal Edilir?

Google Proxima nedir ve nasıl iptal edilir? sorusu, bu isimle kredi kartlarından para çekilen kullanıcıların şikayetleri üzerine sık sık gündeme gelmeye başladı. Pubg yapımcısı olarak da bilinen Tencent Games firmasına ait olduğu iddia edilse de kesin bir bilgi henüz bulunmamaktadır. Sadece Türkiye’de değil dünya genelinde adına binlerce şikayet bulunan bu firma hakkında neredeyse hiçbir bilgi bulunmamaktadır diyebiliriz.

Google Proxima İletişim

Google proxima beta pubg konusunda birçok kişi mağdur durumda. Hakkında neredeyse hiçbir bilgi olmayan bu firma adına izinsiz bir şekilde kredi kartlarından çekilen paralarını geri almak isteyen kullanıcılar Google Proxima Beta iletişim bilgilerine ulaşmaya çalışsa da çabaları sonuçsuz kalmakta. Hiçbir iletişim bilgisi bulunmayan firma ile ilgili bu durum uzun süre böyle sürecek gibi görünmektedir.

Google Proxima Beta Şikayet

Pek çok kullanıcının kredi kartından bir kez ya da birden fazla çeşitli miktarlarda para çekilmesi ile Google Proxima Beta şikayeti gündeme gelmiştir. Şikayet var sitesi başta olmak üzere pek çok sitede bu konu hakkında firma adına şikayetler bulunmakta. Bu şikayetler yalnızca ülkemizde değil dünya genelinde söz konusu bir durum. Çoğu kullanıcı müşterisi oldukları bankalar ile iletişime geçerek izinsiz çekilen bu ücreti talep etmekte. Google Play Store’da bu nedenle şikayet edilmekte hatta kimileri yasal süreç başlatmakta fakat henüz olumlu bir sonuç alındığından bahsetmek ne yazık ki mümkün değil.

Yazımızda Google Proxima nedir ve nasıl iptal edilir ? sorusuna yanıtlar vermeye çalıştık. Eğer sizlerin de bu konu hakkında fikir ve görüşleriniz varsa, bizlere yorum bölümümüzden yazarak ulaştırabilirsiniz. Ayrıca bu sıralar gündemde olan Metaverse nedir? makalemizi de okumak isterseniz linke tıklayabilirsiniz.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.