Google Proxima Beta Nasıl İptal Edilir?

07.09.2021
185
Google Proxima Beta Nasıl İptal Edilir?

Google Proxima Beta nasıl iptal edilir sorusu son zamanlarda internet kullanıcıları tarafından en çok sorulan sorulardan biri haline geldi. Bunun sebebi ise firmanın pek çok kişiyi dolandırması ve hiçbir satın alma işlemi olmamasına rağmen sistemde kayıtlı olan ya da olmayan çok sayıda kişinin kredi kartından yüklü miktarda firma adına para çekilmesidir. Bu sorunu ve buna benzer sorunları yaşamamak için Google Play Store’a girerek sağ üst tarafta yer alan profil simgesine dokunarak ödemeler ve abonelikler seçeneğine tıklayıp Abonelikler seçeneğinde yer alan listede Google Proxima Beta, Tencent Games ya da daha önce onay vermediğiniz isimde bir uygulama olup olmadığını kontrol edebilir ve eğer varsa listeden çıkarabilirsiniz. Google Proxima Beta nasıl iptal edilir ? Google Proxima Beta pubg Nedir? Yazımızın devamında inceleyelim.

Google Proxima Beta Nedir?

Google Proxima Beta nedir sorusu, bu isimle kredi kartlarından para çekilen kullanıcıların şikayetleri üzerine sık sık gündeme gelmeye başladı. Pubg yapımcısı olarak da bilinen Tencent Games firmasına ait olduğu iddia edilse de kesin bir bilgi henüz bulunmamaktadır. Sadece Türkiye’de değil dünya genelinde adına binlerce şikayet bulunan bu firma hakkında neredeyse hiçbir bilgi bulunmamaktadır diyebiliriz.

Google Proxima İletişim

Google proxima beta pubg konusunda birçok kişi mağdur durumda. Hakkında neredeyse hiçbir bilgi olmayan bu firma adına izinsiz bir şekilde kredi kartlarından çekilen paralarını geri almak isteyen kullanıcılar Google Proxima Beta iletişim bilgilerine ulaşmaya çalışsa da çabaları sonuçsuz kalmakta. Hiçbir iletişim bilgisi bulunmayan firma ile ilgili bu durum uzun süre böyle sürecek gibi görünmektedir.

Google Proxima Beta Şikayet

Pek çok kullanıcının kredi kartından bir kez ya da birden fazla çeşitli miktarlarda para çekilmesi ile Google Proxima Beta şikayeti gündeme gelmiştir. Şikayet var sitesi başta olmak üzere pek çok sitede bu konu hakkında firma adına şikayetler bulunmakta. Bu şikayetler yalnızca ülkemizde değil dünya genelinde söz konusu bir durum. Çoğu kullanıcı müşterisi oldukları bankalar ile iletişime geçerek izinsiz çekilen bu ücreti talep etmekte. Google Play Store’da bu nedenle şikayet edilmekte hatta kimileri yasal süreç başlatmakta fakat henüz olumlu bir sonuç alındığından bahsetmek ne yazık ki mümkün değil.

Yazımızda Google Proxima Beta nasıl iptal edilir ? sorusuna yanıtlar vermeye çalıştık. Eğer sizlerin de bu konu hakkında fikir ve görüşleriniz varsa, bizlere yorum bölümümüzden yazarak ulaştırabilirsiniz.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.