Farmasi Vfx Fondöten Serisi Mucizesi

Herkese selamlar! Bugün sizlere herkesin bildiğini zannettiğim ancak hala bilmeyenlerin de olduğu Farmasi Vfx serisinden bahsedeceğim. Yıllardır neredeyse her popüler markanın fondötenini, bb kremini kullanmışımdır diyebilirim. Sizin de anladığınız gibi makyajda vazgeçilmezim fondöten… Cildim hiçbir zaman düzgün bebek gibi olamadığından kendime uygun en hafif ve cildime zarar vermeyecek ürünleri aradım durdum. Tabi ürünün güzelliğinin yanı sıra fiyatı da haliyle önemli bir durum arz ediyor. Hal böyle olunca kalitesinden sürekli adından bahsettiren Farmasi ailesiyle tanıştım. Diğer yazılarımda da belirttiğim gibi bir ürünü almadan önce detaylı araştırmalarım sonucu bu ürüne ulaştım ve kullandığım gibi aşık oldum!

Her ürün herkese iyi gelmediği için biraz cildimden ve fondöten kullanımımdan da bahsetmek isterim. Cildimin yapısı karma ancak yağlı cilt tipine biraz daha yakın arada derede kaldı diyebilirim. Burun ve yanak kısımları cilt tonuma göre daha kızarık olduğu için en çok kullanım amacım cilt tonu eşitleme yönünde oluyor. Hangi ürün olursa olsun çok az miktarda uygulayıp fondöten fırçası ile dağıtmayı tercih ediyorum.

Şimdi bu güzel fondötenimize gelecek olursak bu ürün ile muhakkak kendi özel bazını da kullanmanızı öneriyorum, gerçekten farkı sizler de göreceksiniz. Ben bunların dışında bazdan önce nemlendirici krem de kullanıyorum.

Fondöten ince bir yapıya sahip az kullanımda bile kapatıcılığı yüksek seviyede ve uygun tonu aldığınızda yüzümde fondöten var diye bağırmıyor. Yüzünüzde olup olmadığını hissetmiyorsunuz herhangi bir ağırlığı yok diyebilirim. Fondöteni belirttiğim gibi kullandığınızda herhangi bir pürüz yüzünüzde olmuyor yani fondöten homojen şekilde dağılıyor. Sanki fotoğraf filtre yapmışsınız gibi bir etkisi var! Kısacası 50TL’ye alabileceğiniz en güzel fondöten! Kullanan varsa yorumlarda buluşalım. Herkese güzel günler!

Ben 00 Porcelein tonunu kullanıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir