Ezgi Çelik Şahan Gökbakar’ın Tweetini Paylaştı, TRT’deki İşinden Oldu!

11.06.2022
1.300
Ezgi Çelik Şahan Gökbakar’ın Tweetini Paylaştı, TRT’deki İşinden Oldu!

Ezgi Çelik Şahan Gökbakar’ın Tweetini Paylaştı, TRT’deki İşinden Oldu! Alparslan Büyük Selçuklu dizisi oyuncusu Ezgi Çelik’in Şahan Gökbakar’ın yazdığı tweet’i paylaştığı iddia edildi: “Hırsızın, kötünün, katilin, tecavüzcünün dışarıda dolaştığı ama gazetecinin kilitli olduğu bir sistem.” Paylaşımın TRT yönetimini sekteye uğratması nedeniyle oyuncunun kadrodan çıkarıldığı iddia edildi.


Kısa süre önce finale kalan Ezgi Mola’nın geçen yıl attığı bir tweet nedeniyle TRT yönetimini rahatsız ettiği, hatta oyuncunun kadrodan çıkarılacağı iddia edildi. Ancak çok geçmeden işlerin doğru olmadığı ortaya çıktı. Alparslan’ın büyük Selçuklu oyuncularından Ezgi Çelik’in başına da benzer bir durumun geldiği iddia edildi.

Ezgi Çelik Kadrodan Çıkarıldı


Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre başarılı oyuncu Ezgi Çelik, Akli Film imzalı Barış Arduç’un oynadığı Alparslan Büyük Selçuklu dizisine katıldı. Yapımcı, oyunculuğu ve kadınsı kişiliğiyle tanınan Çelik’in projeye katıldığını ve İbrahim Yınal’ın eşi Öke Hatun’u oynayacağını duyurdu. Ancak Çelik kısa süre sonra kadrodan çıkarıldı.

ŞAHAN GÖKBAKAR’IN PAYLAŞIMINI YAYINLAMASI BAŞINI YAKTI


Ezgi Çelik’in daha önce retweet ettiği Şahan Gökbakar’ın tweet’i nedeniyle işini kaybettiği iddia edildi: “Hırsızın, kötünün, katilin, tecavüzcünün, dolandırıcının, kaçakçının çıktığı ama haber yapan gazetecinin çıktığı bir sistemde olmak. cezaevinde, bu da beni çok üzüyor ve mutsuz ediyor.”

TEPKİ GÖSTERMİŞLERDİ


Devletimizin resmi kanalı TRT 1’de yeni oyuncu olarak tanıttığınız Ezgi Çelik gibi sosyal medyadaki bazı sayfaların tepkilerini Twitter hesabından Şahan’ın kriminal gazetecinin ‘Ceza gazetecisi’ dediği tweet’ini paylaştığı iddia edildi. netleştirmek” bu kararın alınmasında etkili olmuştur.

Diğer içerikler

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.