Evde Bayanlara Ek İş Fırsatları!

14.08.2022
442
Evde Bayanlara Ek İş Fırsatları!

Evde Bayanlara Ek İş Fırsatları! Sabit bir işte çalışıyor olabilirsiniz ya da ev hanımı dahi olsanız evinizden çıkmadan para kazanmanın yollarını arıyorsanız bu yazımız tam size göre. Çoğu kadın ya çocuğunu bırakacak kimse olmadığı için ya da daha önce bir iş tecrübesi olmadığı için ne yazık ki sabit bir işte çalışamıyor. Ancak yine de para kazanmak isteyenler evden çıkmadan da bunu yapabilirler.

Peki evden ne tür işler yaparak para kazanılabilir? Bu sorunun birden fazla cevabı vardır. İlk akla gelen paketleme işi, nikah şekeri süsleme, sabun paketleme gibi işlerdir. Bunların dışında sosyal medyadan el emeği ürünler satmak ya da hazır giyim satışına girmek gibi pek çok alternatif vardır. Bunlardan hangisinin sizin için en doğru iş olduğunu ancak deneyerek öğrenebilirsiniz.

LCW evlere iş veriyor mu? Evde Bayanlara Ek İş Fırsatları !

Evde Bayanlara Ek İş Fırsatları kapsamında, evde iş dediğimiz zaman yelpaze çok geniştir. Çoğu firma parça başı iş vererek hem kadınlara iş imkanı sunar hem de kendi işini daha ucuza yaptırır. Bu işlerin çoğu iplik temizleme, etiket sökme gibi işler olur ya da tül perde sektöründe genellikle boncuk dizme işi verilir ancak bu çok oyalayıcı ve kazancı az bir iştir. Bu nedenle kadınlar genelde hazır giyim tekstile yönelirler.

Hemen hemen tüm hazır giyim firmalarının fabrikaları bu şekilde fason iş yaptırır. LCW de bu firmalardan biridir. Parça başı yapilan kadar para kazanilabilecek bu iş çoğu kadına ek gelir kapısı açmaktadır. Bu işten daha fazla para kazanmak için bir ekip kurmak faydalı olacaktır. Ne kadar çok iş alıp hızlıca teslim ederseniz o kadar çok para kazanabilirsiniz.

evde-bayanlara-ek-is

İşkur evde paketleme işi ne kadar kazandırıyor?

Evde Bayanlara Ek İş kapsamında, evde paketleme iş ilanları özellikle ev hanımları tarafından en çok ilgi gören başlıklar arasındadır. Çünkü paketleme işi hem kolaydır hem de çok vakit almadığı için daha kısa sürede daha fazla iş çıkarılabilir. Evde paketle işi başvuru formu bazı firmalar tarafından internet üzerinden yayınlanırken çoğu firma da böyle bir uygulama yoktur. İş başı işçi programı kapsamında işkur bazen böyle ilanlar açmaktadır. İşkurun evde iş imkanları için resmi sayfasını takip edebilirsiniz.

Sitede yayınlanan ilanları inceleyip kendinize uygun olan ise başvuru yapabilirsiniz. Tekstil sektöründe özellikle hazır giyim, ev tekstili gibi alanlarda paketleme işi çok fazla çıkmaktadır. Bu işlere ulaşmak için genellikle biraz çevreniz olması gerekmektedir.

Bu tarz işlerin ne kadar kazandırdığı gösterdiğiniz performansa göre değişmektedir. Özellikle bir ekibiniz varsa aldığınız işi daha hızlı teslim edeceğinizden daha fazla para kazanmanız mümkündür. Bu gibi işleri tek başınıza yapmaya kalkmak hem çok vaktinizi alır hem de yorucu olur.

Evde iş yapmak istiyorum ne yapabilirim ?

Evde Bayanlara Ek İş kapsamında, evde iş yapmak ve ek gelir kazanmak isteyen çoğu kadın ne yapacağını ya da nereden başlayacağını bilmemektedir. Ev hanımlarına iş fikirleri kapsamında, aslında alan geniş olup yapılabilecek çok fazla iş imkanı vardır. Burada önemli olan ne yapmak istediğinizi bilmektir.

Evde yapılan en popüler işlerden biri paketlemedir. Bunun dışında konfeksiyon atölyesinden çıkan ürünlerin temizlenmesi de hem çok oyalamaz hem de güzel kazanç sağlar. Evden iş yapmak isteyen hanımların nikah şekeri süsleme işini de değerlendirmesi önemlidir. Bu işte malzemeyi firma verir ve belli bir tarihe kadar işi teslim etmenizi isterler.

evde-bayanlara-ek-is-1

Bu nedenle eğer tek başınıza yapacaksanız ya teslim tarihini ya da adet sayısını ayarlamak gerekir. Bu işi yaparken sermayeye gerek yoktur. Aslında evden yapacağınız çoğu işte sermaye gerekmez. Sadece biraz el becerinizin, bu işe ayıracak vaktinizin olması ve biraz da yaratıcılık yeterli olacaktır. Çoğu kadın evde yaptığı yemekleri, reçelleri, turşuları satarak evine gelir kapısı aralamıştır. Neredeyse hiç sermayeye gerek olmadan evdeki malzemeler ve biraz da el becerisiyle bu tarz bir iş yapılabilir.

Bunu dışında şu an sosyal medyada çoğu kadın dikiş dikerek ya da bebek kıyafeti, kadın butiği gibi sayfalar açarak kazanç elde etmektedir. Bu tarz bir iş hem daha fazla sermaye gerektirir hem de daha fazla ilgi ve zaman harcamayı ister. Ayrıca biraz daha fazla sabırlı olmanız gerekecektir çünkü belli bir takipçi kitlesine sahip olmadan satış yapmanız ve pazar elde etmeniz zordur.

İlginizi Çekebilir:

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.