lang="tr"> Esra Erol 'da akıl almaz olay! Cezaevindeyken eşi yasak aşkıyla düğün yapan adam, gözyaşlarına boğuldu! | Eceyle
Eceyle

Esra Erol ‘da akıl almaz olay! Cezaevindeyken eşi yasak aşkıyla düğün yapan adam, gözyaşlarına boğuldu!

Esra Erol ‘da akıl almaz olay! Cezaevindeyken eşi yasak aşkıyla düğün yapan adam, gözyaşlarına boğuldu! Hakaretten 47 gün tutuklu kalan 23 yaşındaki Mustafa İldemir, çocuğunu bırakmaması için Esra Erol’dan yardım istedi. 12 gün.” Mustafa, eşinin yasak aşkla nikahının görüntülerini televizyonda canlı yayında görünce gözyaşlarını tutamadı.


ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol programına konuk olan 23 yaşındaki Mustafa İldemir, gözaltındayken eşinin yasak aşkından kaçarak düğün yaptığını söyledi. 2.5 yaşındaki kızından ayrılmak istemeyen İldemir, “Kızımı benden ayırmasınlar. O benim tek sorunum.”

“Ben CEZAEVİNE GİRDİĞİMDE 12 GÜNDÜR BİLDİĞİ YASAK AŞK İLE EVLENDİ”


Esra Erol ‘da akıl almaz olay! Kendisi ve eşinin yıllarca zor bir evlilik yaşadıklarını anlatan Mustafa, “Ablamın eski yengesiydi. Ablam ve kayınbiraderim boşanma aşamasına geldiklerinde kocamdan kaçmak zorunda kaldık. 4.5 yıldır evliyiz ama defalarca ailesinin evine döndü. Şubat ayında hakaretten hapse atıldım. “Eşim 10 Mart’ta cezaevine girdiğinde annesinin evindeydi ve eşim Adem ile 15 Mart’ta tanıştı. 27 Mart’ta düğünleri vardı.”

“Karım umurumda değil, kocam beni ayırmamalı”


Esra Erol ‘da akıl almaz olay! Annem cezaevinde beni arayıp, “Baterili, bordolu bir düğünleri varmış” deyince inanamadım. Hapisten çıkana kadar ağladım ve hep bir gün senin geleceğini düşünmüştüm. Onun yaptığını yapmak benim için zor. Şu anda hiç ümidim yok, çocuğumun velayetini istiyorum. Kızımı benden ayırmasınlar yeter. Çocuğumu benden ayırmalarına izin verme.”

“Yasak AŞK BARIŞMAMIZI İSTEDİ”


Mustafa Bey, “Eşim beni aradı ve çocuğu almazsam yurda döneceğini söyledi” dedi. Antalya’ya gittikten sonra eşi Vesile İldemir ile karşı karşıya geldiklerini anlatan Mustafa İldemir, sözlerine şöyle devam etti: “Vesile, Adem’in ‘Barış istiyorsan barış yap’ dediğini ve barışmak istediğini söyledi. Çocuğumu alıp geri döndüm. O gelsin, çocuğumun velayetini bana ver de boşanalım.”

CANLI YAYIN GÖZYAŞLARINI KONTROL ETMEYECEK


Yasak aşkına eşinin nikah fotoğraflarını görünce gözyaşlarını tutamayan Mustafa, “Beni çocuğumdan ayrı bırakmayın. Allah bulsun, başka bir şey istemiyorum ama gitmeyeceğim çocuğum.”


“EŞİM AİLESİNE DİRENİRSE KABUL EDİYORUM”


Mustafa, karısının kendisini sık sık aradığını anlatan Mustafa, “Bana kızımı soruyor, onsuz yapamayacağını söylüyor. Aldatıldıysa açıklamalıdır.” Esra Erols “Aldatıldım deyince geri dönmek ister misin?” Mustafa İldemir şaşkınlık içinde soruyu “Ailesini rahat bırakırsa kabul ederim” diyerek yanıtladı.

Diğer yazılar

Exit mobile version