Diamond-Hair 8. Gün

Seeelaaaammm! Arkadaşlar o kadar zor uyandım ki anlatamam size. Eriyerek kalktım yataktan. Neyse duşumu aldım ve o anda hayatı sorguluyorum falan saçlarım 5 tel falan döküldü! İnanamıyorum benim cağnım yanık saçlarım pır pır dökülürken accuk döküldü. Bu ürün denemesi inanın garip bir yolculuk oldu benim içinde. Çok mutluyum ki bu serüvene devam etmemi sağlayan siz tinnoş okurlarım vaar 🙂

Bu arada dün yazımda bahsetmiştim iş görüşmem harika geçti ve yarın başka görüştüğüm yerden 2. görüşmeye çağırıldım! O görüşme de yarın olacak öğleden sonra ilginç olaylar gerçekleşiyor. Artık bir gelirim olsun istiyorum açıkçası daha fazla bloğuma yatırım yapmak istiyorum. Belki fazla kalanı biriktirmek veya araba kredisine girebilmek istiyorum.  Bilen bilir özel sektörde bir yerde çalışan insan güvenip araç veya konut kredisine giremez. Yani bunu detaylandırmama gerek bile yok. Aniden kovulabilirsin veya mobbing sonucu hasta olabilirsin bu gibi durumlar başınıza gelebilir.

Neyseee saptık yine konudan. (yaram ne kanar ne kabuk bağlar…)

Neyse dostlar pambıık, mikemmel yummoş ve parlak saçlarla iş görüşmeme gittim. (Burada işlediğim bir hileyi paylaşmak isterim elidor un kuru saça uygulanan bir yağından tinnoşların tinnoşu tutam  alıp öyle dışarı çıktım, fotoğraflarda yok of course) Arkadaşlar kullanmak zorundaydım çünkü saçlarım lülük ve ilk fön düzleştirme işlemi sonrası elektriklenme sıkıntım oluyor özellikle yağmurlu havalarda!

Neyse ki görüşmem epey pozitifti, eee saçlarım da harika! Arkadaşlar kalın sağlıcakla, öpeyrink!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir