Diamond Hair 4. Gün

SAÇLARIM PAMMBIK GİBİ OLDU!

Bugüne de yağ içinde vıcık vıcık uyandım ancak harika etkiler ve deneyimlerimi paylaşmak için sabırsızlanıyorumm. Saçlarımı aynı şekilde kuru haliyle şampuan yapıp saçlarımdaki yağdan kurtulduktan sonra diamond şampuanını kullandım. Açıkçası bu üründen beklentim çok yüksek böyle saçlarımı yumoş yapsın, kırıklarımı düzeltsin, uzatsın, dökülmesini önlesin ve daha bir sürü şey…

Bugün saçlarımı kuruttum ve fön çektim gözlerime inanamıyorum benim bu keçe saçlarım olmuş pambık. Ellerimden akıp gidiyor resmen keşke bu hissi size somut olarak gösterebilsem. Sadece fotoğraflarla anlatmaya çalışacağım. Hatta bu sefer farklılık yapıp balkonda fotoğraf çektim güne açan çiçekler gibiyim resmen. Bu nasıl bir parlama! Sanırsın saçlarım mükemmel sağlıklı. Bu arada saçlarıma herhangi bir yağ krem ekstra hiçbir şey kullanmıyorum. Diamond ın tam etkilerini görmek istiyorum sadece farklı şampuan ile yağı çıkartıyorum ancak onun da pek etki edeceğini sanmıyorum.

Bu bakım kitini çalışıyor olsaydım bu kadar düzenli kullanabilir miydim bilemiyorum. Şu zamana kadar hiçbir ürünü bu kadar düzenli kullanmadığımı da itiraf etmek istiyorum 🙂 Neyse bu etkileriyle bile beni şimdiden heyecanlandırıyor bu ürün. İlerleyen günlerdeki etkileri için takipte kalın. Sevgiler can takipçilerim!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir