Diamond Hair 30. Gün

Selamlar! Bu bir son mu diye düşünüyorsunuz ancak asla değil! Tam aksine bu bir başlangıç dostlarım. 30 günü eksiksiz tamamlamanın mutluluğuyla yazıyorum sizlere ve tekrar söylemek gerekirse sizler olmasaydınız bunu başaramazdım. Bunu önceki yazılarımda da dile getirdim can takipçilerim bilir, hayatımda ilk defa mesai harcayarak bir ürünü kullandım 🙈 Şimdi akla kara belli olsun, 30 günün sonunda neler oldu şöyle bir bakalım:

✅Saçlarım gürleşti bunu ilk yağ kullanımda fark etmiştim. İlk gün çok az miktarda yeten yağ 2 haftadan sonra yarım tüp yarım tüp kullanmaya başlamıştım.

✅Saçlarım yumuşacık oldu ve parıl parıl görünüyor!

✅Saçlarım yıpranmadan ve keratin yüklenmeden önce lüleydi arkadaşlar o lüle saçlarım geri geldi! Bu demek oluyor ki saçlarımı tedavi etti.

✅Saç dökülmem %50 azaldı.

✅1.5 ayda anca 1 cm uzayan saçlarım sanırım 4cm uzadı! Yorum sizlerin.

Arkadaşlar bu bir veda değil çünkü tüm şampuan tüplerimi bitirdim ancak 8 tüp yağ daha var! Evet bu seriyi sonlandırıyorum ama muhakkak o yağlarımı da kullanıp sizlere bilgi paylaşacağım. Takipte kalın, denememi istediğiniz bir ürün varsa bana form doldurarak veya yorum yazarak ulaşabilirsiniz! Bu süreçte yanımda olup beni destekleyen tüm okur severlerime teşekkür ederim! Yeni maceralarda görüşmek dileğiyle!

Sevgi ile kalın canlar ❤️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir