Diamond Hair 1. Gün

Diamond Hair saç bakım kitim sonunda elime ulaştı. Açıkçası uzun süredir reklamlarını gördüğüm bir üründü ancak alma konusunda tereddütlerim vardı. Sonuçta ünlülerin reklamları ne derece güvenilir sorgulanır ancak yoğun kıvırcık saçlı bir arkadaşım ürünü kullanıp çok memnun kaldığını ve saça mükemmel yumuşaklık ve nem kazandırdığını söylediğinde kaçınılmaz sona gelmiştim. O anda ürünü hazır black friday devam ederken Trendyol’dan 99 TL’ye aldım. Ürün aşağıda belirttiğim görsellerdeki gibi özenli elime ulaştı. Bunu belirtiyorum çünkü Trendyol kullanıcı yorumlarını okuduğumda paketlemenin özensiz ve hatta içindeki maddelerin akıp birbirine karıştığı yorumlara denk geldim ve az kalsın almıyordum.

Ürün kutusunun dış malzemesi sert ve sağlamdı. Kapağı açtığımda kullanım ile ilgili anlaşılabilir talimatlar söz konusuydu. Kutunun içi sırayla dizilmiş 3 adet beşerli saç bakım yağı ve aynı şekilde şampuan kitlerinden oluşuyordu.

Bir heyecan hemen denemeye karar verdim. İlk olarak yağını uyguladım ve omuzlarımda olan(omuzlarıma ulaşmaya çalışan daha doğru olacak 🙂 ) tüm saçlarıma yarım tüp yetmiş durumda!(Yeeey!)

Yağdan önce çektiğim fotoğraf ve fark ettiğiniz gibi yağlıydı saçlarım…

Öncelikle yağın kokusundan bahsetmek istiyorum. Yağ keskin ve daha önce kullandığım doğal saç bakım yağlarıyla benzer kokuya sahip. Ancak şunu da belirtmeliyim ki sizi çok rahatsız edecek düzeyde bir kokuya sahip değil. Ürünün maksimum saçınızda bekleme süresi için 12 saat verilmiş ancak ben yarın sabah 05:00 sularında tinnoş rüyalarımda olacağımdan sanırım bu süre benim için 18 saate kadar uzayacak.(e olsun o kadarcık 🙂 ) Her yağ uygulama öncesi ve sonrası fönlü saçlarımın fotoğrafını da aynı zamanda paylaşıyor olacağım. Takipte kalın heyecanımı paylaşalım <3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir