Bursa İnşaat Sonrası Temizlik

15.04.2022
1.416
Bursa İnşaat Sonrası Temizlik

Bursa İnşaat Sonrası Temizlik işlerinizde Hakeller Temizlik her zaman hizmetinizde ! İnşaat sonrası evlerde işleyişimiz yaşanan evlerden çok farklıdır. İnşaatın yarattığı kirlilik ve lekelerin çıkarılması için özel kimyasallar, malzemeler ve ekip çalışması gerekiyor. Bursa inşaat sonrası temizlik servisimiz gerekli tüm temizlik malzemeleriyle beraber istediğiniz gün gelip evini tertemiz yapıyoruz!

İnşaatı tamamlanan eve yerleşmeden önce ya da evine yaptıracağın tadilat sonrası evin mutlaka alanında uzman profesyoneller tarafından temizlenmesi gerekir. Hakeller temizlik firması, bu süreçte eğitimli ve profesyonel çalışanları ile Bursa inşaat sonrası temizlik hizmetlerini sürdürmektedir.

bursa-insaat-sonrasi-temizlik-2
Bursa inşaat sonrası temizlik

İnşaat Sonrası Evleri Nasıl Temizliyoruz?

Başlıklar

Camları, çerçeveleri, kapıları, duvarları, mutfağı, banyoyu ve zeminleri detaylı olarak temizliyoruz. Temizlik ve hijyen konusunda eğitim alan temizlik profesyonellerimiz inşaat sonrası temizlik işinde evde biriken toz, kalıntı, harç ve boyalardan evi arındırıyor. Temizlik profesyonelleri, inşaat temizliği sonrasında evini yaşanabilecek hale getiriyor. Sana da yeni evinin keyfini çıkarmak kalıyor!

Temizlik işlemleriniz belli bir plan içinde yapılır. Öncelikle, ortam özel kimyasallarla, inşaat kalıntılarından temizlenir. Ortam temizlendikten sonra pencere ve camlardaki kalıntılar zarar vermeden çıkartılır. Sonrasında camların temizliği yapılır. Yerlerin temizlenmesinde, zeminin kaplı olduğu madde özellikle dikkate alınarak temizlik işlemi yapılır.

Parke, fayans veya taş zeminlere uygun özel temizlik malzemeleriyle, zemine zarar vermeden temizlik yapılır. Tuvalet, banyo ve mutfak gibi özel hijyen gerektiren alanlarda, tüm detaylar göz önüne alınarak temizleme işlemi yapılır. Lavabolar, mutfak rafları, duş ve tuvalet temizliği özenle yapılır. Son olarak odalardaki zemin temizliği yapılarak, hiç bir detay atlanmadan, eviniz veya işyeriniz taşınmaya hazır halde sizlere teslim edilir.

bursa-insaat-sonrasi-temizlik-1
Bursa inşaat sonrası temizlik

Kaliteli hizmet anlayışımız, deneyimli ve eğitimli kadromuzla beraber, inşaat sonrası temizlik işlerinizde hizmetinizdeyiz. Kullandığımız malzeme ve araçları özenle seçmekteyiz. Hepsi insan sağlığını tehlikeye atmayacak şekilde, onaylı ürünlerdir. Teknolojiyi yakından takip ederek, sizlerin memnuniyeti için yapılacak daha fazla ne varsa sizlere sunmaya çalışıyoruz sunuyoruz. Kaliteli hizmet ve uygun fiyat anlayışımızla her zaman yanınızdayız. Her türlü soru ve fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçebilir, referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.