Evliliklerine Bir Şans Daha Veren Bircan Bali ve Eşi Ömer Gezen Yine Ayrıldı!

Evliliklerine Bir Şans Daha Veren Bircan Bali ve Eşi Ömer Gezen Yine Ayrıldı!

Evliliklerine Bir Şans Daha Veren Bircan Bali ve Eşi Ömer Gezen Yine Ayrıldı! 2021’de tek celsede boşanan Bircan Bali ve Ömer Gezen çifti, Ocak ayında yeniden barışarak ilişkilerine bir şans daha verdi.  Ancak çiftin mutluluğu kısa sürdü ve ikinci kez ayrıldılar.

 Anlatmazsam yorumculuğu yapan Bircan Bali, Eylül 2019’da avukat Ömer Gezen ile evlendi.  2020’de kızı Saygı Karen’e sarılan çift, 2021’de tek celsede boşandı.  Geçen Ocak ayında barışmaya karar veren çiftten kötü haber geldi.

Bircan Bali ve Ömer Gezen çifti, “EVLİLİĞİMİZİ YÜRÜTEMEDİĞİMİZİ ANLADIK”

Evliliklerine Bir Şans Daha Veren Bircan Bali ve Eşi Ömer Gezen Yine Ayrıldı! Evliliklerine ikinci bir şans veren ve sosyal medya hesaplarından sık sık paylaşımlarda bulunan ikili, yollarını ayırdı.  Devam etme kararını Instagram hesabından açıklayan Bircan Bali, “Evliliğimizi yapamayacağımızı anladık ve ona ikinci bir şans verdik.  Hepsi çok iyi.  Aramızda sorun yok, saygı var.” Çift, sosyal medyadan birbirlerinin fotoğraflarını da kaldırdı.

 İHANET SORUSUNA CEVAP VERMİŞTİ

Evliliklerine Bir Şans Daha Veren Bircan Bali ve Eşi Ömer Gezen Yine Ayrıldı! YouTube kanalı açarak program yapan Bircan Bali, Mart ayında Ömer Gezen’i konuk etmişti.  Bali, eski karısına “Beni hiç aldattın mı?” diye sordu.  o da sormuştu.  Kendinden emin olan Gezen tek kelime ile cevap verdi ve “Hayır” dedi.  Ömer Gezen, “Benimle evlenmeye nasıl karar verdin?”  Sorulduğunda sözlerine şöyle devam etti: “Her şey kendiliğinden gelişti. Planladığımız ve programladığımız bir şey değildi.”

 Sosyal medyadaki paylaşımları ve açıklamalarıyla magazin gündeminde olmayan Bircan Bali, vatandaşların merak konusu oldu.  İşte Bircan Bali’yi merak edenler.  Bircan Bali’nin Hayatı ve Biyografisi.  Bircan Bali kimdir?

 Derginin sık sık gündeminde olan ve sosyal medyadaki açıklamalarıyla dikkat çeken Bircan Bali, bir tuhaflık halini aldı.  İşte Bircan Bali, hayatı ve biyografisi hakkında merak edilen Bircan Bali’nin detayları…

 BİRCAN BALI KİMDİR?

 Bircan Bali 4 Ocak 1988’de doğdu.  Muğla Üniversitesi’nden mezun olan Bircan Bali, 6 Temmuz 2013 tarihinde Şenol İpek ile evlendi.  Muğla Üniversitesi’nden mezun oldu.  2017 yılında “Söylemezsem” programında “Kocam beni kesinlikle aldattı” ifadesi uzun süre gündemde kaldı.  Bircan Bali’nin babasının memleketi aslen Adana’dır.

Diğer içerikler

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.