2022 Nişanlık Modelleri

23.08.2021
3.414
2022 Nişanlık Modelleri

2022 nişanlık modelleri arasında kaybolduysanız ve kendi nişanınız ya da yakın bir tanıdığınızın nişanı varsa paniğe gerek yok! Doğru yerdesiniz… Bu yazımızda sizlere 2022 yılının nişanlık trendlerinden bahsederek en güzel gününüzde yanınızda olmaya çalışacağız. Yazımızda belirtilen püs noktalara uymanız durumunda en özel gününüzde en şık görünüme sahip olmak tamamen sizin elinizde olacaktır. Bunun için kağıt kalemi hazırlayın ve püf noktaları gözden kaçırmamaya çalışın.

Nişan, hayatımızın en güzel ve özel günlerinden biridir. Tarzına ve stiline güvenen kadınlar için nişan törenleri birer şıklık yarışına döner. Dolayısı ile bu özel günde tarz olacak şekilde giyinmek hakkınızdaki izlenimleri güçlendirecektir. Son dönemlerde abiye ve nişanlık modellerine bakıldığında yelpazenin oldukça geniş olduğu göze çarpmaktadır.

Bu kadar geniş bir yelpaze arasından doğru ürünü seçmek ise elbette kolay değildir. Buna karşın bir takım püf noktalar ve altın kurallar ile bu özel günde tüm bakışları üzerinizde toplamak sizin elinizde olacak. Peki, 2022 yılının nişanlık ve abiye trendleri nelerdir? Nişanlık seçiminde nelere dikkat edilmelidir?

Su Yeşili Nişanlık Modelleri

2022 nişanlık modelleri denilince akla gelen ilk renklerden biri su yeşilidir. Her şeyden önce su yeşili bir abiye tercihi sizi bir adım öne geçirecek ve 2022 yılına uygun giyinmenizi sağlayacaktır. Su yeşili nişanlık tercihi sizi zarif ama aynı zamanda şık gösterecek ve böylece sade bir iddia sahibi olmanıza katkı sunacaktır. 2022 yılının nişanlık modellerine bakıldığında genel olarak omuzları açık ya da tek kollu elbiselerin öne çıktığı görülür.

Ayrıca bilek üzerinde biten kabarık prenses model elbiseler de trendler arasında yerini alıyor. Su yeşili gibi bu yılın popüler bir rengini yine bu yılın popüler modelleri ile desteklemek size olağanüstü bir tarz katacaktır.

Lacivert Nişanlık Modelleri

Hiç modası geçmeyen renklerden biri de laciverttir. Özellikle yaz kış tercih edilebilmesi açısından bakıldığında oldukça rahat tercih edilebilecek bir renktir. Her şeyden önce lacivert asil bir renktir. Dolayısı ile lacivert bir renkte tercih edilen nişanlık sizi salondaki herkesten ayıracak ve asaletinizi ön plana çıkaracaktır. Lacivert nişanlık modelleri genellikle kapalı olarak tercih edilmektedir.

Uzun kollu ya da tesettür modelleri içerisinde oldukça tercih edilen bir yere sahiptir. Buna karşın eğer açık modelleri bir nişanlık için lacivert renk düşünüyorsanız kolları dantelleri bir elbise seçimi sizi zarif gösterecektir. Ayrıca eğer elbisenin uçuş uçuş olması sizi daha prenses gibi hissettirecek diye düşünüyorsanız, elbisenin alt kısmında kullanılacak yırtmaç modelleri hem 2022 modasına uyum sağlamanıza hem de daha şık görünmenize olanak sağlar.

Tesettür Nişanlık Modelleri

2022 nişanlık modelleri arasında en çok tercih edilen modellerden biri de tesettür nişanlık modelleridir. Özellikle biraz önce değindiğimiz gibi lacivert renk tesettür nişanlık modelleri için oldukça tercih edilen bir renktir. Tesettürlü bir nişanlık tercih edecekseniz ve henüz karar vermediyseniz birazdan aklınızda bir fikir oluşacaktır. Öncelikle tesettür nişanlıkların en güzel detayları kollardadır.

Kolların pelerin şekilli uzun bırakılması daha şık bir görüntü sağlamaktadır. Buna karşın eğer daha sade ve şık bir görüntü elde etmek istiyorsanız o zaman kollarda dantel detayları kullanımı sizi bu amaca doğrudan ulaştıracaktır. Buna ek olarak göğüs kısmında kullanılan dantel detaylar da yanı amaca hizmet edecek ve elbisenin geri kalanı sade bir görünüme sahipken göğüs ve kol gibi bölgelerdeki danteller sizi zarif gösterecektir.

En Güzel Abiye Modelleri

2022 yılının modasında önemli bir yer tutan abiye modellerini inceleyelim biraz da… Abiye elbise seçimi oldukça dikkat edilmesi gereken bir konudur zira en güzel ve özel günlerinizde size eşlik eden parçalardır. Abiye seçerken dikkat edilmesi gereken hususlar başlıca; boyunuz, kilonuz, vücut yapınız, ten renginiz ve saçınızın uzunluğu gibi faktörlerdir.

Unutmayın ki önemli olan en güzel elbiseyi almak değil en doğru elbiseyi seçmektir. Doğru elbise size daha çok yakışacak ve bu sayede sizi daha zarif ve şık gösterecektir. Biraz önce değindiğimiz gibi bu yılın trendleri arasında omuzları açık ya da tek omuzlu ya da askılı abiye modelleri modadır. Aynı zamanda eğer klasik bir görünüme sahip olmak istiyorsanız prenses modelleri de tercih edebilirsiniz.

Faydalı Olabilecek Diğer İçerikler

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.